Select Page
28 Rgp 19:00 event_repeat
Until 28 Rgp, 21:00 2h

Dailės kūrybinis vakaras- praktikumas "Atradimai"-2023-08-28

Organizatorius arrow_forward_ios Knygų namai Tenerifeje

Susitikime kūrybiniame tapybos vakare “Atradimai” | Dailės užsiėmimai

Pirmadienį 19:00 val. vyks  dailės užsiėmimas – praktikumas.
Vakaro metu diskutuosime apie kūrybiškumą, emocijų išraišką spalvomis, spalvotyrą. Praktikumo metu išlaisvinsime vaizduotę ir spalvomis perteiksime emocijas, kurias sudėsime spalvomis į drobes.
Praktikumo metu žaisime specialius žaidimus, lavinsime vaizduotę. Atrasime įvairių spalvų atspalvių maišant spalvas emocijos išreikšti.
Pasąmonė natūraliai siunčia mums informaciją apie matytus vaizdus, patirtus įspūdžius, simbolių, metaforų kalba. Tik reikia ją pažinti, suprasti ir išreikšti per spalvą. Tai tikra spalvų terapija!
Išlaisvinę kūrybines galias ir emocijas išliesime potepiais drobėse, sukurdami savo išskirtinį paveikslą su dažais ant drobės. Laukiame visų kurie mėgsta svajoti, bendrauti, tapyti ar piešiant išreikšti savo mintis vaizdiniais, nupiešti paveikslus.
Susitikimą ves Auksė Draugelienė - dailininkė, edukologė, dailės didaktikos specialistė, dailės pedagogė, meno terapijos, vizualiųjų menų praktikė, nuolat besidominti meno naujovėmis, savęs pažinimu ir asmeniniu auginimu, žinias praktiškai taikanti savo darbe ir ugdanti kūrybiškumo kompetencijas mokymų dalyviams.
Daugiau apie Auksės Draugelienės veiklą rasite: https://kurybosnamaidrauge.lt/
Pradžia: nuo 19:00-19:30 val
🏠 Adresas: C. Lajial, 1 - 23, 38683 Santiago del Teide, Santa Cruz de Tenerife
Dirbtuvių kaina: 20€
Ši edukacinė pamokėlė yra parama Knygų Namams Tenerifėje Priemonės suteikiamos. Drobės, akriliniai dažai, kitos priemonės praktikumui.
Kadangi dalyvių kiekis ribotas, kviečiu nelaukti ir užsiimti sau vietą!
chevron_left
chevron_right
Starting from 20,00€
20,00€ - 59,00€
This event has ended