Select Page

RENGINIAI

Kviečiame registruotis į renginius, nes vietų skaičius ribotas

Currently, there are no events planned. Please check back later.

ĮVYKĘ RENGINAI

Prisiminkime šiltas ir jaukias akimirkas kartu!

Vasario 16-tosios šventė ir teatralizuotas Valentinos Zeitler istorinio romano „Jonušas Radvila – likimo spąstai“

Vasario 16-tosios šventė ir teatralizuotas Valentinos Zeitler istorinio romano „Jonušas Radvila – likimo spąstai“

Teatralizuotu Valentinos Zeitler istorinio romano „Jonušas Radvila – likimo spąstai“ pristatymu Lietuvių bendruomenė Tenerifėje paminėjo 1918 m. vasario 16 dienos Lietuvos Tarybos nutarimo atstatyti Lietuvos valstybę 105-ąsias metines. Toks minėjimas tapo įmanomu...

read more
Knygų namų TERASOS atidarymas

Knygų namų TERASOS atidarymas

  2019 m. lapkričio 15 d. Lietuvių bendruomenei Tenerifėje buvo ypatinga diena - duris atvėrė antrieji lietuviškos bibliotekos Knygų namai Tenerifėje.  Lankytojus sveikino bibliotekos įkūrėja Goda Koriznaitė (Goda Piktas), Lietuvos garbės konsulas Carlos...

read more

Vakaronė su psichologe Simona Milkere. „Vaikystės nuoskaudos-gyvenimo vedlys“

KIEKVIENAS ŠVENTASIS TURI PRAEITĮ IR KIEKVIENAS NUSIDĖJELIS TURI ATEITĮ.
Kadangi vaikystėje patirtos nuoskaudos įtakoja mūsų asmenybę, šios vakaronės metu Simona Milkerė plačiau papasakos kaip tai atsiliepia tolimesniame mūsų gyvenime.
„Mano darbas – tai mano gyvenimo būdas, mano įkvėpimas. Noriu dalintis savo žiniomis, gebėjimais bei didžiule gyvenimo patirtimi. Galiu ir turiu motyvacijos padėti kitiems.
Darbui su žmonėmis taikau praktines terapijas, psichologinius metodus, orientuotus į vertybes. Tai yra naujausia psichologinė tendencija, apibendrinanti psichologijos mokslo pasiekimus. Tai unikalus senovės rytų filosofijos mišinys ir geriausios šiuolaikinės Vakarų psichologijos technikos.
Kad ir kokiame savo gyvenimo etape šiuo metu esate – augimo kelyje ar sunkumų kryžkelėje, nepriklausomai nuo to, ką patiriate, niekada ne per vėlu kreiptis pagalbos.
Aš tai padariau, kreipiausi pagalbos ir ją gavau. Norėjau keisti savo gyvenimą, bet supratau, kad man trūksta žinių, nes gyvenimas duoda vis tas pačias pamokas. Kad galėčiau atsakyti į šį klausimą, nusprendžiau mokytis psichologijos. Studijavau siekdama praktinės naudos sau.
Džiaugiuosi tuo, nes dabar galiu padėti Jums, mielieji.”
Knygos geriau už palmes.
Kanaruose žmonės ne tik deginasi po palmėm ir maudosi vandenyne, ant bangos yra dar ir skaitymas. 3700 – tiek knygų šiuo metu sukaupta Tenerifės saloje gyvenančios Godos ir jos šeimos namuose. Iš viso trys patalpos apkrautos knygų, žurnalų ir kitokių skaitinių mūsų kalba. Kurortiniame Puerto De Santiago miestelyje ant vieno iš kotedžų lietuviškai taip ir parašyta “Knygų namai”. Vieta, skirta kiekvienam Tenerifėje trumpam ar ilgam atsidūrusiam lietuviui. Knygų namai Tenerifeje – tai tokia kurortinė biblioteka, kuriai vadovauja jos įkūrėja Goda. Ji priima lankytojus ir išduoda jiems pageidaujamas knygas, o jeigu reikia dar ir parekomenduoja, ką tikrai verta perskaityti. Beje, kartais čia atvyksta ir garsūs rašytojai, kurie iš pirmų lūpų pristato savo knygas.
Apie Godos įkurtus knygų namus nufilmavau reportažą, kurį šiandien rodėme laidoje Širdyje lietuvis. Pasižiūrėti įrašą galite LRT Mediatekoje, nuorodą palieku komentaruose.
Knygų namai Tenerifeje ir jos įkūrėja Goda Koriznaitė iš arčiau. Dėkojame visiems palaikantiems ir prisidedantiems prie lietuviškos bibliotekos Tenerifėje gyvavimo
🤍🤎🤍
Reportažas nuo 16:40 minutės:
Advento vainiko dirbtuvės

Advento vainiko dirbtuvės

Advento vainikas dar viena graži Kalėdinė tradicija sutelkianti mus laukimui ir kartu jaukiai gražinantis mūsų namus ir ypatingai Kalėdinį vakarą. Susitikome ir šiemet

Advento vainiko dirbtuvės

Advento kalendoriaus dirbtuvės šeimai

Jau ketvirtus metus iš eilės Lietuvių bedruomenė Tenerifeje ir Knygų namai Tenerifeje susitikome kartu susikurti advento kalendorių.
Advento vainiko dirbtuvės

Pažintinis metaforinių kortų vakaras su Reda Slavinskaite

Susitikome šiltą, jaukų  savęs analizės vakarą kurį, vedė Reda Slavinskaitė. Metaforinių kortų pagalba kėlėme klausimus bei ieškojome atsakymų, kortelių pagalbą žiūrėjome sąsajų su realiomis situacijomis.