Select Page
16 Bal 16:30 event_repeat
Until 16 Bal

2024-04-16-Keramikos dirbtuvės su DUBUOceramics

Organizatorius arrow_forward_ios Modesta Čivilė | DUBUOceramincs
Mieli draugai ir šeimos,
Džiaugiuosi galėdama pakviesti jus leistis į kūrybiškumo ir džiaugsmo kelionę mano nuolatiniuose keramikos užsiėmimuose kerinčioje Tenerifės saloje! 🏝️
Suaugusiesiems:
Išlaisvinkite savo vidinį menininką ir patirkite terapinę magiją formuojant molį į gražius meno kūrinius. Mano patirtis padės jums pereiti į žavų keramikos pasaulį, padėdama sukurti unikalius kūrinius, atspindinčius jūsų asmenybę ir stilių. Nesvarbu, ar esate pradedantysis, ar patyręs keramikas, visada yra vietos tyrinėjimui ir augimui.
Vaikams:
Leiskite savo mažiesiems tyrinėti savo vaizduotę per liečiamą molio stebuklą! Mano specialiai sukurti vaikiški keramikos užsiėmimai sudaro saugią ir smagią aplinką, kurioje vaikai gali mokytis keramikos pagrindų ir kartu išreikšti savo kūrybiškumą. Nuo įnoringų būtybių iki suasmenintų lobių – kiekvienas užsiėmimas žada juoką, mokymąsi ir džiaugsmą ką nors pasigaminti savo rankomis.
📅 Datos ir laikai:
Kiekvieną antradienį 17:00 Val.
Kaina: 25 EUr už kartą
📍 Vieta:
Atraskite keramikos džiaugsmą tarp nuostabių Tenerifės kraštovaizdžių. Studija yra patogioje vietoje Puerto de Santiago miestelyje, Knygų namai patalpose.
🎟️ Registracija:
Vietų skaičius ribotas, todėl kviečiu išsirinkti dienas, kurios tinka ir registruotis.
Jei turite klausimų, susisiekite su manimi. facebook profilis Modesta Čivilė.
instagram paskyra dubuoceramics
Ko tikėtis:
Patarimai visiems įgūdžių lygiams.
Atsipalaidavusi ir draugiška atmosfera.
Galimybės individualiems ir grupiniams projektams.
Erdvė saviraiškai ir kūrybai.
Prisijunkite ir pasimėgaukite įsimintina patirtimi, kurioje susilieja menas, gamta ir bendruomenė. Tegul gyva Tenerifės energija įkvepia jūsų kūrybiškumą ir sukuria ilgalaikius prisiminimus su artimaisiais.
Nekantrauju pasveikinti jus Keramikos rojuje:)
Šilti linkėjimai,
Modesta
chevron_left
chevron_right