Select Page
24 Lap 18:00
Until 24 Lap

Poezijos knygos “Smėlio laiptais” pristatymas su Renata Širvinskiene

Organizatorius arrow_forward_ios Knygų namai Tenerifeje
EILĖMIS PRAKALBINTOS NUOTRAUKOS
Renata Širvinskienė gyvena Vilniuje, bet labai dažnai apsilanko Tenerifėje, myli šią salą ir nori Tenerifės lietuvių bendruomenei pristatyti ką tik išleistą savo poezijos rinkinį – fotoalbumą, apdainuojantį Lietuvos grožį, įvairius jausmus ir pojūčius.
Šiai knygai savo nuotraukas dovanojo 53 autoriai. Tai – ir žinomi fotografai, ruošiantys savo parodas, ir žymūs gamtininkai-fanatai, ir gal dar ne visiems žinomi, bet labai gabūs fotografai-mėgėjai.
„Smėlio laiptais“ – tai aukštos kokybės, 240psl., 22cm x 22cm fotoalbumas, į kurį sugulė 170 Renatos eilėmis prakalbintų nuotraukų.
Keletą knygos ištraukų galite rasti svetainėje www.renatoskuryba.lt
Kaip rašo autorė:
„Baigiau ekonominės informatikos mokslus, rodos, tolimus nuo poezijos. Bet, matyt, tėvų ir senelių pasėta meninė sėkla manyje tik laukė stipresnių jausmų ir gyvenimo patyrimų, kad galėtų sudygti.
Labai dažnai kurti įkvėpia pamatytas vaizdas. Jis sužavi, sukelia tam tikrus jausmus, sužadina kažkokias mintis ar paliečia kokį prisiminimą. Emocija išsilieja eilėmis, persipina su vaizdu, jie papildo vienas kitą…
Taigi, kilo mintis išleisti knygą – ne tik poezijos rinkinį, bet ir gražių nuotraukų, įkvėpusių kurti, albumą. Būtent eilių ir vaizdo DUETAS yra šios knygos akcentas.
„Smėlio laiptais“ – ne ta knyga, kurią reiktų perskaityti "nuo iki“, kad sužinoti, kaip rutuliosis siužetas, kuo pasibaigs istorija… Ji kitokia. Ją galima atsiversti bet kurioje vietoje ir perskaityti vieną eilėraštį tai dienai… Padarykite pauzę, pasilikite laiko išgyventi tą emociją, kurią Jums sukėlė eilėraštis, ar pasinerkite į kažkokį savo prisiminimą, kurį jis palietė… arba verskite kitą lapą, jei pasirinktas eilėraštis šiandien visai nesutampa su Jūsų nuotaika…
Ši knyga prašosi ne į Jūsų knygų lentyną, o ant stalelio toje vietoje, kur geriate kavą ar pasidedate akinius prieš miegą…“
Kviečiame į knygos pristatymą
ir susitikimą su autore!
Taip pat knygas bus galima įsigyti renginio metu
Mūsų pirmasis susitikimas su autore šiltas ir jaukus

Free
This event has ended