Select Page
Knygos ,,Orė, Ugnė ir Žemyna" pristatymas su autore Edita Mielienė
18 Sau 18:00
Until 18 Sau

Knygos ,,Orė, Ugnė ir Žemyna" pristatymas su autore Edita Mielienė

Organizatorius arrow_forward_ios Knygų namai Tenerifeje

Knygos ,,Orė, Ugnė ir Žemyna" pristatymas su autore Edita Mielienė

Knygoje ,,Orė, Ugnė ir Žemyna" gausu fizinės ir psichinės sveikatos patarimų, paremtų holistinės medicinos, senovės Indijos medicinos - Ajurvedos, populiarėjančios Vakarų pasaulyje, kaip alternatyviosios medicinos, žiniomis.

 

Savo kūrinį parašiau grožinės knygos forma, siekdama, kad skaitytojui būtų patrauklu skaityti ir perduodamos holistinės medicinos žinios joje būtų lengvai ir paprastai suprantamos. Gyvenimiškas pasakojimas perteikiamas per trijų mergaičių - liesos, kaulėtos, smalsios ir nervingos Orės, sportiškos, raumeningos, valingos ir pilnos ryžto Ugnės bei kresnos, stambios, ramios ir racionalios Žemynos - bendravimą ir pokalbius, žvelgdamas į šias mergaites daugelis galėtų atpažinti save.

 

Labai visų lauksiu knygos pristatyme. Būkite sveiki ir laimingi ❤
Edita

 

______

 

Mes visi esame skirtingi. Atrodo, sudaryti esame iš tų pačių ląstelių, kurioje yra tie patys cheminiai elementai, tačiau matome, kad kūnai mūsų skirtingi, nes elementai kiekviename mūsų yra išsidėstę skirtingai. O ką jau kalbėti apie proto veiklą, suvokimą, atmintį, pažinimą, apie intelekto, sąmonės ir pasąmonės pažinimo aspektus, kylančius smegenyse, apie mūsų mintis, emocijas, jausmus, vaizduotę.

 

Ar yra koks nors principas, leidžiantis suprasti savo kūno, proto, emocijų veikimo sistemą? Pasirodo, toks principas tikrai yra ir sukurtas jis labai seniai – prieš penkis tūkstančius metų. Senovės Indijos medicina – Ajurveda, populiarėjanti Vakarų pasaulyje, kaip alternatyvioji medicina, – tai mokslas apie gyvenimą ir sveikatą, joje sutelkti pamatiniai principai, kaip funkcionuoja Visata ir mes joje – kaip Visatos dalis.

 

Išmanydami svarbiausius Ajurvedos principus, galime suprasti savo prigimtinę konstituciją, suvokti kaip palaikyti harmoniją, kaip atsirinkti mums tinkančius maisto produktus, į ką reikia kreipti dėmesį gyvenime, kas yra svarbu, kaip atlikti savo kasdienius veiksmus, kad ir fizinis kūnas, ir psichika, būtų sveiki.

 

Senovėje žmonės naudojo labai paprastus ir labai logiškus terminus. Viskas Visatoje, tame tarpe ir mes, Ajurvedoje išanalizuota. Iš ko susideda Visata, iš to susideda ir visa, kas yra joje, iš tų pačių elementų: erdvės, oro, vandens, ugnies ir žemės. Tai, kas juda mūsų kūne (pajuskite, mūsų kūne nuolat kažkas juda – vyksta kvėpavimas ir kiti procesai), Ajurvedoje vadinama oru. Oro tipo žmonės ir yra nuolat judantys, judrūs, todėl jie greitai išsibalansuoja ir dažnai yra nervingi. Virškinimo ir metaboliniai procesai - tai yra ugnies elementas. Ugnies tipo žmonės, kurie yra valingi ir ryžtingi, dažniau skundžiasi virškinimo problemomis. Žinodami Ajurvedoje taikomus principus, suprasime kaip galime išvengti šių ir kitų negalavimų.

 

Knygoje ,Orė, Ugnė ir Žemyna" pasakojimas vyksta trijų mergaičių – Orės, Ugnės ir Žemynos pavyzdžiu. Knygoje sudėtos sukauptos žinios ir patirtis, prisiminimai, jausmai. Knygoje gausu fizinės ir psichinės sveikatos patarimų, paremtų Ajurvedos medicinos žiniomis.

 

5,00€
This event has ended