Select Page
Kino vakaras ir susitikimas su Algirdu Ramaška
Results This event has ended and results are now available.
13 Sau 19:00
Until 13 Sau

Kino vakaras ir susitikimas su Algirdu Ramaška

Organizatorius arrow_forward_ios Knygų namai Tenerifeje

Kviečiame visus Lietuvius, sausio 13d. susiburti ypatingame KNYGŲ NAMŲ kino vakare.

Vakaro svečias, Kino Pavasario vadovas Algirdas Ramaška, pristatys, savo vieną geriausių visų laikų filmų, Mariaus Markevičiaus režisuotą ROSE NAMAJUNAS: AŠ ESU ČEMPIONĖ.

Tai filmas apie Lietuvybę ir mūsų šaknis, apie kiekviename iš mūsų esančią kovotojo dvasią, apie moteriškumą, apie neįtikėtiną drąsą, dvasingumą, tikėjimą, galų gale įkvėpimą, kuris pakilėja aukščiau kasdienybės. "Man šis filmas yra aukščiausia meistrystės forma, o filmo režisierius Marius Markevičius - genijus, sugebėjęs per pusantros valandos papasakoti neįtikėtinai sudėtingą Rose istoriją.

Dauguma žmonių apsigauna, manydami, kad tai filmas, tik apie kruvinas kovas ringo narve, bet patikėkit manimi, tai yra daug daugiau. Po filmo pasidalinsiu neįtikėtinomis istorijomis, kurios nutiko Rose viešint Lietuvoje. Apie du tūkstančius apsikabinimų, apie tai kaip Rose įkvėpė Žalgirį laimėti Eurolygos rungtynes po 5 pralaimėjimų serijos, apie vizitą į Kauno klinikų onkologinį vaikų skyrių, lankant Rimanto Kaukėno fondo globojamus ligoniukus ir kodėl aš manau, kad Rose yra Lietuvos Motina Teresė. – sakė Algirdas Ramaška“.

Vakaro filmas: ROSE NAMAJUNAS: AŠ ESU ČEMPIONĖ Rež. Marius Markevičius Daugiau apie filmą:

Dėmesio, vaikams bus skirta atskira kino erdvė, kur tuo pat metu bus rodomas Japoniškas anime filmas vaikams. Drakonas ir strazdanotoji gražuolė Rež. Mamoru Hosoda Daugiau apie filmą:

----
Algirdas Ramaška yra gerai žinomas Lietuvos kultūros ir kino pasaulio veikėjas, visų pirma žinomas kaip tarptautinio kino festivalio "Kino pavasaris" įkūrėjas. Jis yra aistringas kino meno gerbėjas ir kritikas, daugelį metų skyręs savo laiką ir pastangas, siekdamas populiarinti kokybišką kino meną Lietuvoje. Ramaška yra žinomas dėl savo plataus žvilgsnio į kino industriją ir gebėjimo atpažinti naujus talentus bei svarbias tendencijas. Jo įkurtas "Kino pavasaris" yra vienas svarbiausių kino renginių regione, kasmet pristatantis naujausius pasaulinės kino industrijos darbus ir skatindamas kino kultūrą Lietuvoje.
10,00€
This event has ended