Select Page
Results This event has ended and results are now available.
02 Vas 10:00
Until 02 Vas, 11:30 1h 30m

Intymi gimnastika (praktinis užsiėmimas)

Organizatorius arrow_forward_ios Knygų namai Tenerifeje

Kviečiame Tenerifės gyventojas į praktinį intymios gimnastikos seminarą!

Intymi gimnastika – tai kelias į moters sveikatą, jaunystę ir seksualumą.

Šios praktikos padeda ne tik atsikratyti tokių nemalonių problemų kaip šlapimo nelaikymas, gimdos nusileidimas, skausmingos menstruacijos, hemorojus, diastazė, makšties sausumas, dažni urogenitalinės sistemos uždegimai ir kt., bet ir maksimaliai padidinti seksualinio gyvenimo pojūčius bei atskleisti moters patrauklumą.

Tai puiki galimybė išmokti rūpintis savo moteriška sveikata kasdienybėje ir įtraukti dubens dugną stiprinančius pratimus į savo gyvenimą. 🪷

Užsiėmimą ves Elina Kolesnikova.

Elina apie save:

"Esu Elina, man 28 metai, gyvenu Lietuvoje, esu laimingai ištekėjusi, auginu mažametį sūnų ir užsiimu veikla, kuri man patinka. Nuo 2022 metų esu diplomuota intymios gimnastikos (pagal Vagiton sistemą) instruktorė, dėstau, treniruoju, organizuoju moterų stovyklas ir teikiu ugdymo paslaugas intymios sveikatos srityje. Jau daugiau nei 200 moterų baigė mano mokymus ir pagerino savo sveikatą, vienos atsikratė liūdnų diagnozių, o kitos išlavino seksualumą ir pasitikėjimą savimi. Viskas prasidėjo, kai 2018 metais tapau mama – mano kūnas labai pasikeitė ir pradėjo siųsti visokius pagalbos signalus.. Taip ir atėjau į intymios gimnastikos praktiką. Kai pradėjau dirbti su dubens dugnu, aš: ⁃ atsikračiau nugaros skausmų, su kuriais gyvenau pastaruosius 12 metų; ⁃ normalizavosi žarnyno veikla ir pamiršo, kas yra vidurių užkietėjimas; ⁃ nuo praktikos pradžios nesusidūriau su pienlige nei vieno karto (anksčiau sirgau kartą per 2 mėnesius); ⁃ atstačiau dubens dugno raumenis į prieš gimdymo būklę, atsikračiau pogimdyminių intymių problemų: šlapimo nelaikymo, oro makštyje, hemorojaus, sumažėjusio lytinio potraukio, atsiradusio pilvuko; ⁃ Išmokau valdyti savo intymius raumenis intymumo metu, patirti ryškius ir reguliarius orgazmus bei pagerinau seksualinio gyvenimo kokybę. Mano tikslas – padėti kitoms moterims būti sveikoms, laimingoms, seksualioms, įsimylėti save ir savo gyvenimą naujai! Ir tai įmanoma skiriant vos 15 minučių per dieną mūsų intymiai daliai!"

Data: 2024 m. vasario 2 d.
Laikas: 10:00-11:30
📍Vieta: Knygų namai Tenerifėje
Adresas:
https://maps.app.goo.gl/hBpb6aYSMY8xdo8Q8?g_st=ic

Kaina: 10€ asmeniui

 

 

 

10,00€
This event has ended