Select Page

 

2019 m. lapkričio 15 d. Lietuvių bendruomenei Tenerifėje buvo ypatinga diena – duris atvėrė antrieji lietuviškos bibliotekos Knygų namai Tenerifėje.

 

Lankytojus sveikino bibliotekos įkūrėja Goda Koriznaitė (Goda Piktas), Lietuvos garbės konsulas Carlos Alberto Lorenzo Ibáñez, lietuvių bendruomenės pirmininkė Agneta Daukantaite-Vansaviciene.

Knygų Terasa svečius pasitiko jaukioje terasoje su skaitiniais ir muzikos garsais. Buvo pristatyta bibliotekos patalpa, kur įsikūrusios knygų lentynos. Skambėjo sveikinimai, linkėjimai ir „Ilgiausių metų”.

Simboliškai skambėjo Mariaus Marcinkevičiaus (Rašytojas Marius Marcinkevičius) romano „Juodoji Vilniaus saulė” ištrauka lietuvių kalba, akomponuojant Darius Treinys būgnelių garsams, bei Juan Manuel García Ramos „Un guanche en Venecia” ištrauka ispanų kalba.

Kodėl kuriame ir puoselėjame lietuvišką biblioteką Tenerifėje? Mylime knygas. Siekiame puoselėti lietuvių kalbą.

Lietuviška biblioteka – tai ne tik knygų lentynos, tai ir socialinė erdvė, daugybė įdomių žmonių, susitikimų, knygų pristatymų, teminių dirbtuvių. Kurdami biblioteką skatiname skaityti lietuviškai ir dalintis jau perskaitytomis knygomis. Skatiname bendrauti.

Visos knygos ir žurnalai, atkeliavę iš Lietuvos ir dovanoti bibliotekai, nuo šiol skaitytojų laukia 📕 Knygų terasa: Puerto de Santiago, Calle Lajial 1-23

Mes tikime, kad skaitymas yra didžiulis malonumas. Tad kurkime Knygų namai Tenerifėje kartu.

Jeigu turite knygų, žurnalų (Tenerifėje, Lietuvoje ar kitame krašte) ir norite pasidalinti – susisiekite ir mes įkurdinsime juos knygų lentynose.

La biblioteca lituana Knygų namai Tenerifėje he abierto su segundo punto en Puerto de Santiago el 15 de noviembre.

📕 Terraza de libros: Puerto de Santiago, Calle Lajial 1-23 (Goda Piktas)

Está abierto a todo el público. No dudes, ven a conocernos! 💛💚❤️

Knygų namų ambasadorės:
Goda Piktas,  Agnė Pociene, Jauniausia ambasadorė Austė Pociūtė, Agneta Daukantaite-Vansaviciene,  Viktorija Grajauskienė,  Edita Andrijauskienė, Inga Šimelevičiūtė, Saulė Miciukevičienė (Saule Ra)

 

 

Akimirkos iš renginio

ADRESAS

Puerto de Santiago,

Santiago del Teide, Tenerife

Susisiekite

Turime virš 5500 knygų, tad būkite kantrūs. Katalogas pildosi iš lėto savanorių iniciatyva, tad jei ieškote būtent kažkurios knygos – užklauskite.

1 + 14 =